logo

          twfbgin

         lten

 

 

 

Apie mus

Jauna, tačiau savo vietą rinkoje užsitikrinusi Įmonė MB "Justina LT" teikia visas transporto bei logistikos paslaugas. Nedidelis, tačiau savo darbą išmanantis ir į jį rimtai žiūrintis kolektyvas stengiasi atsižvelgti į kiekvieno kliento pageidavimus ir surasti alternatyviausius sprendimus bet kokiose situacijose.
Savo veiklą vykdome tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje, galime padėti vykdant perkraustymus, vežame pilnus ir dalinius krovinius iš Lietuvos į: Europą (Vokietija, Olandija, Belgija, Prancūzija, Čekija, Austrija, Italija, Anglija) ir atgal; taip pat eksportas/importas iš/į  Skandinaviją , NVS šalis (Rusija, Kazachstanas) ir Pabaltijo regionus. Galimi tiesioginiai maršrutai iš Europos į NVS šalis su arba be perkrovimų Lietuvoje. Dalinius krovinius gabename per terminalus bei tiesiogiai, priklausomai nuo krovinio kiekio bei dydžio. Taip pat vykdome jūrinių konteinerių importą iš Kinijos.
Galime konsultuoti ir padėti atsakyti į Jums kylančius klausimus, krovinių gabenimo sferoje. Siūlome Jums prieinamas kainas ir puikią paslaugų kokybę gabenant tiek pilnus tiek dalinius krovinius tarptautiniais bei vietiniais maršrutais.
Susisiekti

Susisiekti