logo

          twfbgin

         lten

 

 

 

Apie mus

 

Jauna, tačiau savo vietą rinkoje užsitikrinusi Įmonė MB "Justina LT" teikia visas transporto bei logistikos paslaugas. Nedidelis, tačiau savo darbą išmanantis kolektyvas stengiasi atsižvelgti į kiekvieno kliento pageidavimus ir surasti alternatyviausius sprendimus bet kokiose situacijose.

 

Savo veiklą vykdome tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje (Kaune turime kietašonį mikroautobusą (4,2mx2,1mx2,1m) su liftu, dalinių krovinių pervežimams ar perkraustymams), tentinį autobusiuką (3,8mx2,1mx2m), kietašonius (skardinius) mikroautobusus. Vežame pilnus ir dalinius, taip pat vykdome skubius reisus Lietuvoje ir Europoje. Vežame krovinius iš Lietuvos į: Europą (Vokietija, Olandija, Belgija, Prancūzija, Čekija, Austrija, Italija, Anglija) ir atgal; taip pat iš Lietuvos į  Skandinaviją , NVS šalis (Rusija (Saint Peterbourg, Moscow), Kazachstanas), Pabaltijo regionus ir atgal. Galimi tiesioginiai maršrutai iš Europos į NVS šalis su arba be perkrovimų Lietuvoje. Dalinius krovinius gabename per terminalus bei tiesiogiai, priklausomai nuo krovinio kiekio bei dydžio.

 

Galime konsultuoti ir padėti atsakyti į Jums kylančius klausimus, krovinių gabenimo sferoje. Siūlome Jums prieinamas kainas ir puikią paslaugų kokybę gabenant tiek pilnus tiek dalinius krovinius tarptautiniais bei vietiniais maršrutais.

 

Susisiekti

Susisiekti